Kód: max01

WELOVEDOGS

MAX komiks pro děti proti množení pejsků

59 Kč

skladem

MAX komiks pro děti proti množení pejsků

Popis produktu

MAX je brožurka s omalovánkami a hrami pro děti, která je formou komiksu zasvěcuje do aktuálního trendu množení a ukazuje jim, jak pejskům ubližuje.
Autorem komiksu je Tomáš Kreml a Michaela Morávková, krásnými ilustracemi publikaci opatřila Barbora Křistková.
Celý výtěžek prodeje knížečky MAX je určen OZ FRBUL a Kočičí štěstí, z.s., sdružením, která pečují o zachráněné a znevýhodněné psy a kočky.

O čem komiks pojednává?
Příběh Maxíka, štěňátka, který se narodil proto, aby byl především snadný výdělek pro osobu, která v tom viděla příležitost, jak snadno přijít k penězům.
Pořízení psa do rodiny je velký krok a velice často chtějí štěně děti. Proto je komiks Max cílen na ně. V příběhu se malí čtenáři seznámí s Alenkou, která už si dlouho přeje štěně a její rodiče jí ho k narozeninám věnují. Maxíka koupili na inzertním portálu a časem se ukáže, že pochází z množírny. Max onemocní a jak to s ním celé dopadne, to už necháme jako překvapení pro čtenáře. Jako každý příběh pro děti, bude mít i tento šťastný konec.
Posláním Maxíka není ovšem jen šířit osvětu, ale také pomáhat. Každý, kdo si komiks zakoupí přispěje na léčbu pejska a kočky. Další díly komiksů budou s příběhem zvířátek, kterým se díky Maxovi pomohlo.
Na konci komiksu je pro děti připraven bonus v podobě různých omalovánek a křížovek.

  • 16 stran

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×