Kód: 10.70510.0239

4pets

Autopřepravka PRO1 4pets

Varianty produktu

Velikost

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

Hmotnost do (kg)

9 490 Kč

skladem

Autopřepravka PRO1 4pets

Popis produktu

Autopřepravky švýcarské značky 4pets představují špičku mezi výrobky pro bezpečné cestování s pejskem v autě. Řada PRO1 dokonale splňuje požadavky malých a středních pejsků (například buldoček, teriér, kokršpaněl, jezevčík, bígl).
Kompaktní velikost (54,5 x 54,5 x 73,5 cm) snadno zapadne do kufru auta. Konstrukce klece je vyrobena z pevného anodizovaného hliníku a díky zpevněným lištám je dokonale stabilní a odolná vůči deformaci. Syntetické spoje jsou zesíleny skelnými vlákny, aby odolaly opotřebení i případnému vysokému tlaku. Zámek dvířek vždy bezpečně zapadne na své místo a jeho uložení v odlévané liště jej chrání proti poruše v případě nehody. Všechny části přepravky jsou naprosto bezúdržbové.

Přepravky 4pets jsou pravidelně testovány TÜV Süd v souladu s platnými metodikami crash testů, proto si můžete být jisti, že jejich volbou jste pro bezpečí svého mazlíčka na cestách udělali opravdu maximum.

  • švýcarská kvalita
  • nejbezpečnější výrobek na trhu
  • důkladné testování
  • snadné otevírání i zavírání jednou rukou
  • bezúdržbové
  • váha přepravky - 13,6 kg

Přepravky se dodávají rozložené s návodem pro správné složení. Ve vozidle se upevňují k podlážce pásy Strap Fix (součástí balení).

Přikládáme odkaz na konfigurátor, kde si můžete ověřit, jaká přepravka 4PETS je vhodná pro váš vůz: KONFIGURÁTOR

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×