Kód: 10.70510.0239

4pets

Autopřepravka PRO1 4pets

Varianty produktu

Velikost

Výška (cm)

Šířka (cm)

Hloubka (cm)

Hmotnost do (kg)

11 335 Kč

není skladem

Autopřepravka PRO1 4pets

Popis produktu

Autopřepravky švýcarské značky 4pets představují špičku mezi výrobky pro bezpečné cestování s pejskem v autě. Řada PRO1 dokonale splňuje požadavky malých a středních pejsků (například buldoček, teriér, kokršpaněl, jezevčík, bígl).
Kompaktní velikost (54,5 x 54,5 x 73,5 cm) snadno zapadne do kufru auta. Konstrukce klece je vyrobena z pevného anodizovaného hliníku a díky zpevněným lištám je dokonale stabilní a odolná vůči deformaci. Syntetické spoje jsou zesíleny skelnými vlákny, aby odolaly opotřebení i případnému vysokému tlaku. Zámek dvířek vždy bezpečně zapadne na své místo a jeho uložení v odlévané liště jej chrání proti poruše v případě nehody. Všechny části přepravky jsou naprosto bezúdržbové.

Přepravky 4pets jsou pravidelně testovány TÜV Süd v souladu s platnými metodikami crash testů, proto si můžete být jisti, že jejich volbou jste pro bezpečí svého mazlíčka na cestách udělali opravdu maximum.

  • švýcarská kvalita
  • nejbezpečnější výrobek na trhu
  • důkladné testování
  • snadné otevírání i zavírání jednou rukou
  • bezúdržbové
  • váha přepravky - 13,6 kg

Přepravky se dodávají rozložené s návodem pro správné složení. Ve vozidle se upevňují k podlážce pásy Strap Fix (součástí balení).

Přikládáme odkaz na konfigurátor, kde si můžete ověřit, jaká přepravka 4PETS je vhodná pro váš vůz: KONFIGURÁTOR

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×