Kód: 92028

Arava

Šampón proti zápachu Arava

Varianty produktu

Objem (ml)

565 Kč

skladem

Šampón proti zápachu Arava

Popis produktu

Nepříjemný pach pejska může být příznakem nemoci, ale i přirozeným individuálním jevem, tak jako u lidí. Tento šampón obsahuje unikátní směs přírodních esenciálních olejů a látek k účinnému odstranění nepříjemného pachu i z hlubokých vrstev pokožky pejska.
Obsahuje vysokou koncentraci 13ti aktivních olejů a přírodních složek: bazalka, skořice, šalvěj, hřebíček, kadidlo, zázvor, pomeranč, pačuli, máta, kananga (ylang ylang), jalovec, mandle, minerály z Mrtvého moře.
Čistí a ošetřuje pokožku bez narušení přirozené ochranné vrstvy a zanechává srst přirozeně hydratovanou, lesklou, pružnou a osvěženou po dlouhou dobu.
Skvěle se osvědčuje i v situacích, kdy se mazlíček vyválí například v mršině nebo jiné pro něj neodolatelné substanci.

  • směs esenciálních olejů pro eliminaci pachu
  • koncentrace 13 aktivních olejů
  • 400 ml

Návod k použití: srst důkladně navlhčete, naneste šampón tak, aby pokryl celé tělo včetně nohou a tlapek a vmasírujte do srsti (s opatrností v okolí očí a uší). Pro intenzivnější mytí nechte šampón 5 – 10 minut působit, aby se účinné složky dobře vstřebaly. Důkladně opláchněte a pejska vysušte. Díky jemnému složení s oleji a optimálnímu pH můžete dle potřeby koupele opakovat i denně.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×