Kód: 92042

Arava

Revitalizační šampón Arava

Varianty produktu

Objem (ml)

445 Kč

skladem

Revitalizační šampón Arava

Popis produktu

Energizující bylinný šampón, vyvinutý pro oživení, omlazení a obnovu srsti a pokožky. Vytváří bohatou pěnu s hlubokým čisticím účinkem, která zanechává pokožku zregenerovanou, hydratovanou a vláčnou a srst lesklou, s příjemnou vůní. Díky jemnému složení s oleji a optimálnímu pH můžete dle potřeby koupele opakovat i denně. Ideální pro mytí například v zimě, kdy nechcete srst odmastit.
Obsahuje vysokou koncentraci 15ti aktivních přírodních složek: bambucké máslo, oleje z kokosu, mandle, jalovce, makadamie, rakytníku, obilných klíčků, zederachu, avokáda, hroznových jadérek, pupalky, jojoby a ovsa, aloe vera a minerály z Mrtvého moře.

  • pro omlazení a obnovu srsti a pokožky
  • koncentrace 15 aktivních přírodních složek
  • 400 ml

Pro ještě intenzivnější výživu kůže a srsti můžete po koupeli aplikovat i kondicionér Arava.

Návod k použití: srst důkladně navlhčete, naneste šampón tak, aby pokryl celé tělo včetně nohou a tlapek a vmasírujte do srsti (s opatrností v okolí očí a uší). Nechte šampón 5 – 10 minut působit, aby se účinné složky dobře vstřebaly. Důkladně opláchněte a pejska vysušte. Díky jemnému složení s oleji a optimálnímu pH můžete v případě potřeby koupele opakovat i denně.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×