Kód: 92103

Arava

Revitalizační kondicionér Arava

Varianty produktu

Objem (ml)

445 Kč

skladem

Revitalizační kondicionér Arava

Popis produktu

Jedinečná kombináce kondicionérů pro nejúčinnější ošetření pokožky a srsti po koupání. Pro oživení, omlazení a regeneraci. Jemně působí do hloubky a zanechává srst i pokožku vyživené, lesklé a s příjemnou vůní.
Obsahuje vysokou koncentraci 15ti aktivních přírodních složek: bambucké máslo, kokos, mandle, jalovec, makadamie, rakytník, obilné klíčky, zederach, avokádo, hroznová jadérka, pupalka, jojoba, oves, aloe vera, minerály z Mrtvého moře.
Kombinace přírodních olejů, silic, minerálů z Mrtvého moře a ideálního pH účinně, avšak šetrně pečuje o pokožku a umožňuje i denní používání.

  • perfektní funkčnost v kombinaci s revitalizačním šampónem
  • 400 ml

Návod k použití: aplikujte po koupeli na vlhkou srst tak, aby kondicionér pokryl celé tělo včetně nohou a tlapek a vmasírujte do srsti (s opatrností v okolí očí a uší). Nechte 5 – 10 minut působit, aby se účinné složky dobře vstřebaly. Důkladně opláchněte, pejska osušte a srst rozčesejte. Česání / kartáčování několikrát opakujte až do důkladného proschnutí srsti. Díky jemnému složení s oleji a optimálnímu pH můžete dle potřeby používat po koupeli i denně.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×