Kód: 63605

Hunter

Obojek Diamond Petit Elk

Varianty produktu

Barva

koňak

Obvod krku (cm)

Šířka (cm)

1 619 Kč

skladem

Obojek Diamond Petit Elk

Popis produktu

Pravý klenot z nejjemnější losí kůže a křišťálů. Ručně šitý kožený obojek Diamond Petit Elk pro malé mazlíčky je zdobený krystaly Swarovski Element uspořádanými do dvou řad.
Drobná přezka i malý "D" kroužek reflektují velikost nositelů těchto vzácných obojků a nechávají vyniknout kráse přírodního materiálu i záři syntetických broušených kamenů.

HUNTER je jediným výrobcem chovatelských potřeb, který smí na svých produktech uvádět logo "SWAROVSKI ELEMENTS", a to díky náročnému postupu vsazování křišťálů, který zaručuje, že jsou kamínky osazeny podle standardů Swarovski a budou tak výrobek zdobit skutečně navždy. 

Kůže volně žijících losů vyniká měkkostí a elasticitou, a je proto vyhledávaným materiálem, který zajistí vašemu pejskovi nejvyšší míru pohodlí. Lov skandinávských losů podléhá přísné regulaci, což z losí kůže činí výjimečně vzácný artikl. Hunter si velmi zakládá na tom, že jím používaná kůže pochází výhradně z ověřených zdrojů a je využívána s důrazem na maximální výtěžnost suroviny. Extrémně vzácná a hodnotná losí kůže ze skandinávských lesů patří k nejjemnějším na světě. Každý produkt z losí kůže je díky své ojedinělé přírodní struktuře kůže unikátní.

  • měkká a poddajná kůže s jemnou strukturou
  • nošením získává typickou patinu, která podtrhuje její jedinečnost

Losí kůže je velmi jemný a vzácný materiál. Zvažte proto, zda je výrobek z ní vhodný pro vašeho mazlíčka. Chraňte ji před vlhkem, nečistotami a mechanickým poškozením. Zmokne-li, nechte ji vysychat pomalu a mimo zdroje tepla. K péči o ni doporučujeme olej na kůži HUNTER.

hciconelchledercopy.jpgHCiconswarovskicopy.jpg

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×