Kód: LM9022PU-DR

WELOVEDOGS

LickiMat Soother Tuff

Varianty produktu

Velikost

Barva

fialová

349 Kč

skladem

LickiMat Soother Tuff

Popis produktu

Radost, zklidnění i zábavná hra pro všechny pejsky. Lízací podložka LickiMat Tuff, kterou pejskovi naplníte jeho oblíbenou zdravou dobrůtkou (konzervička, lisovaná zelenina a ovoce, bílý jogurt, tvaroh, dentální vločky Qchefs s kokosovým olejem, pokud chcete spojit příjemné s dokonalou dentální péčí) mazlíčka zabaví, pozitivně upoutá jeho pozornost, zažene nudu, sníží případnou úzkost nebo přeruší nežádoucí chování.
Záměrně jsme vybrali model Soother, který umožňuje dokonalé vylízání veškerého obsahu.
Řada Tuff s pevným rámečkem je mechanicky odolná a snižuje tedy riziko toho, že bude pejskem rozkousána. K jejím praktickým přednostem patří i to, že je vhodná do myčky, mikrovlnné trouby i mrazáku, pokud chcete pejskovi v horkých dnech nabídnout mraženou dobrůtku, která ho jemně zchladí.
LickiMat je samozřejmě dokonale vhodný i pro kočky a jejich mlsné jazýčky.

  • lízání snižuje úzkost (stimuluje tvorbu endorfinů) a přispívá tak k duševní pohodě pejska i v situacích, které mu jsou nepříjemné (stesk, separační úzkost, bouřka, ohňostroje)
  • podporuje zdraví zubů a dásní zvýšenou produkcí slin - váš pejsek bude mít svěžejší dech
  • zvýšené slinění prospívá i trávení
  • usnadňuje nácvik pobytu v přepravce / odděleném kotci

Jak Lickimat používat? Jednoduše rozetřete pejskovu oblíbenou pochutinu lžičkou, stěrkou nebo jídelním nožem na co největší plochu podložky. Ideální jsou psí konzervy, tvaroh, bílý jogurt, burákové máslo (nesolené), dětská přesnídávka bez koření nebo namočené granulky.
Doporučujeme vám vyzkoušet LickiMat po večerním krmení s dentálními vločkami Qchefs, které rozmícháte v kokosovém oleji nebo bílém jogurtu - pomalé lízání zvýší dobu působení vloček v tlamě mazlíčka a prodlouží se tak doba působení přirozených mléčných peptidů, které mají antibakteriální vlastnosti a potlačují tak tvorbu plaku, z nějž se tvoří zubní kámen. 

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×