Kód: EAT-1400122

Eat Small

Eat Small Hmyzí pamlsky Spirit

Varianty produktu

Hmotnost (g)

119 Kč

skladem

Eat Small Hmyzí pamlsky Spirit

Popis produktu

Hmyzí pamlsky Spirit se spirulinou budou pro vašeho psa nejen chutnou odměnou ale zároveň i zdravým doplňkem kterým podpoříte jeho dobrou fyzickou i psychickou kondici. Voňavé složení se spirulinou, pivovarskými kvasnicemi a jedinečným hmyzím proteinem vytváří extra-výživné a chutné pamlsky, kterým málo který pes odolá. Pamlsky jsou díky dobře stravitelnému složení vhodné i pro štěňata od 6 týdnů a doporučit je můžeme také pro citlivé psy a pejsky s alergiemi.

Insect pamlsky Spirit oceníte při tréninku, ale také kdykoliv budete chtít vašeho pejska potěšit. Pamlsky jsou měkké, takže je můžete snadno rozdělit menší kousky. Hmyzí pamlsky doporučujeme také pro citlivé a alergické psy.
Hmyz je obzvláště dobře tolerovaným a dobře stravitelným zdrojem bílkovin, který je vhodný i pro citlivé psy. A je to vskutku nutriční zázrak! Váš čtyřnohý přítel dostane nejen chutnou odměnu, ale také pořádnou porci železa, vápníku a vitamínů skupiny B.

  • 27% podíl hmyzího proteinu
  • hypoalergenní složení s obashem železa, vápníku a B12
  • 100% přírodní složení vhodné i pro štěňata a citlivé či alergické psy
  • GRAIN-FREE a GLUTEN-FREE
  • zdravé, měkké a ECO-friendly odměny

Analytické složky: Bílkoviny 20,7 %, tuky 3,9 %, vláknina 4,1 %, popel 3,6 %, vlhkost 16,8 %.

Složení:Brambory, hmyz 26,5 % (Hermetia illucens larvae 25 % a olej 1,5 %), rostlinný glycerin, pivovarské kvasnice, spirulina 1,5 %.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×