Kód: EAT-1400123

Eat Small

Eat Small Hmyzí pamlsky Mobility

Varianty produktu

Hmotnost (g)

119 Kč

skladem

Eat Small Hmyzí pamlsky Mobility

Popis produktu

Hmyzí pamlsky Eat Small Mobility jsou pro vašeho psa nejen odměnou, ale zároveň pečují o jeho zdraví. Podporují dobrou kondici kloubů, vazů a šlach. Pamlsky Mobility jsou oblíbené díky neodolatelnému složení se slávkami, pivovarskými kvasnicemi, konopím a vaječnými skořápkami. Spolu s hmyzím proteinem tak tvoří extra výživné a chutné odměny, kterým neodolá žádný pes. Hmyzí pamlsky jsou vhodné také pro citlivé a alergické psy, stejně jaké pro štěňata od 6 týdnů. Díky měkké konzistenci můžete pamlsky snadno rozdělit i na menší kousky.

Hmyz je obzvláště dobře tolerovaným a dobře stravitelným zdrojem bílkovin, který je vhodný i pro citlivé psy. A je to vskutku nutriční zázrak! Váš čtyřnohý přítel dostane nejen chutnou odměnu, ale také pořádnou porci železa, vápníku a vitamínů skupiny B.

  • 27% podíl hmyzího proteinu
  • hypoalergenní složení s obashem železa, vápníku a B12
  • 100% přírodní složení vhodné i pro štěňata a citlivé či alergické psy
  • GRAIN-FREE a GLUTEN-FREE
  • zdravé, měkké a ECO-friendly odměny

Analytické složky: Bílkoviny 17,5 %, tuky 5,1 %, vláknina 5,4 %, popel 3,2 %, vlhkost 17,6 %.

Složení: Kaštany 30 %, hmyz 23,5 % (Hermetia illucens larvae 22 % a olej 1,5 %), rostlinný glycerin, bramborový škrob, mletá konopná semena 7 %, pivovarské kvasnice, slávka zelenoústá 1 %, vaječné skořápky 0,5 %.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×