Kód: EAT-1400107

Eat Small

Eat Small Hmyzí konzerva Wald

Varianty produktu

Hmotnost (g)

105 Kč

skladem

Eat Small Hmyzí konzerva Wald

Popis produktu

Konzerva pro psy s 50% podílem hmyzího proteinu se 100% přírodním složením. Vlhké krmivo neobsahuje lepek, žádné umělé příchutě, konzervanty ani barviva. Hmyzí pyré Eat Small Wald představuje kompletní a vysoce stravitelné krmivo vhodné pro dospělé psy. Díky vyváženému složení se zeleninou a bylinkami jsou vhodné i pro citlivé a alergické psy. Vyzkoušet by měli i páníčkové kteří mají vybíravé pejsky preferující vlhké krmivo. Konzervu je možné podávat samostatně nebo také v kombinaci se suchým krmivem Eat Small.

Neodolatelné krmivo vyráběné šetrně k životnímu prostředí. Konzervy obsahují alternativní protein ze sušeného hmyzu jakožto jediný obsažený živočišný zdroj bílkovin. Vyvážené složení díky obsahu bylinek a zeleniny. Hmyz je obzvláště dobře snášeným a dobře stravitelným zdrojem bílkovin a váš pes si jejich vůni a atraktivní chuť zamiluje. Eat Small je nejen chutné krmivo, ale také opravdu zdravé. Obsahuje pořádnou porci železa, vápníku a vitamínů skupiny B.
Díky použitým surovinám, které jsou nejen z ověřených ale také regionálních zdrojů je krmivo Eat Small maximálně udržitelné a stravitelné. Neobsahuje žádné obilí ani cukr, ale pouze přírodní ingredience, které vám pomohou snížit ekologickou stopu vašeho psa.

  • jediným zdrojem živočišných bílkovin je hmyz
  • hypoalergenní, bezlepkové GRAIN FREE krmivo
  • vhodné pro citlivé i alergické psy
  • šetrné k životnímu prostředí, šetří zdroje a snižuje emise
  • klimaticky neutrální příprava - CO2 neutrální
  • baleno ve 100% recyklovatelném obalu

Analytické složky: Bílkoviny 8,79 %, tuky 7,41 %, vláknina 1,95 %, popel 6,7 %, vlhkost 76,06 %. Využitelná energie: 123,68 kcal/100g

Složení: Hermetia illucens 50 % (přírodní zdroj bílkovin, vitamínu B12, vápníku, železa a kyseliny laurové), vývar, dýně 6 %, jáhly 5 %, rybíz 1 %, minerální látky, dýňový olej, rozmarýn 0,10 %, kurkuma, kopřiva 0,10 %. Doplňkové látky (na 1 kg): Vitamin A 2200 I.U., vitamin D3 180 I.U., měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 1,6 mg, oxid manganatý 0,9 mg, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 15 mg, selen ze seleničitanu sodného 0,07 mg.


Doporučené dávkování viz tabulka. Denní množství krmiva přizpůsobte věku, aktivitě, prostředí a kondici pejska. Skladujte na suchém a chladném místě. Pejskovi zajistěte neustálý přístup k čisté čerstvé vodě.

Hmotnost psa v kg Denní orientační krmná dávka v gramech
5 257
10 432
15 585
20 726
30 1050
40 1560

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×