Kód: EAT-1023

Eat Small

Eat Small Hmyzí granule Active MAXI

Varianty produktu

Hmotnost (kg)

2 169 Kč

skladem

Eat Small Hmyzí granule Active MAXI

Popis produktu

Granule Eat Small Wald s obsahem hmyzího proteinu představují kompletní a vysoce stravitelné krmivo pro všechny psy se zvýšenou aktivitou a pro štěňata.
Recepturu MAXI s většími granulemi doporučujeme pro velké a obří psy.

Hmyzí granule Eat Small mají 100% přírodní složení a jako jediný živočišný zdroj energie obsahují alternativní protein ze sušeného hmyzu, který je obzvláště dobře tolerovaným a dobře stravitelným zdrojem bílkovin. Hmyz je udržitelnou alternativou masných bílkovin, přitom poskytuje všechny důležité aminokyseliny. Granule jsou hypoalergenní a mají vyvážené složení se zeleninou a bylinkami. Neobsahují lepek, umělé příchutě, konzervanty ani barviva a jsou vhodné i pro citlivé psy a také pro psy s potravními intolerancemi.

Podíl hmyzu v receptuře Wald získávaný z Hermetia illucens neboli bráněnky je 30%. Jako základ receptury jsou použity regionální sladké brambory - batáty, aby krmivo bylo maximálně udržitelné a stravitelné. Váš pes tak dostane chutné a voňavé krmivo, ale zároveň také pořádnou porci železa, vápníku a vitamínů skupiny B.
Krmivo obsahuje pouze přírodní ingredience, které vám pomohou snížit ekologickou stopu vašeho psa a každé jeho žvýknutí  šetří zdroje naší planety.

  • jediným zdrojem živočišných bílkovin je hmyz
  • hypoalergenní, bezlepkové GRAIN FREE krmivo
  • vhodné pro citlivé i alergické psy
  • šetrné k životnímu prostředí, šetří zdroje a snižuje emise
  • klimaticky neutrální příprava - CO2 neutrální
  • baleno ve 100% recyklovatelném obalu

Analytické složky: Bílkoviny 25 %, tuky 15 %, vláknina 4,5 %, popel 6,7 %, vlhkost 9 %.

Složení: Hermetia illucens 30 % (přírodní zdroj bílkovin, vitaminu B12, vápníku, železa), jáhly 26 %, batáty 21 %, slunečnicový olej, pivovarské kvasnice 3,5 %, hydrolyzovaný protein (rostlinný), cizrna 2 % , řepkový olej, hrachový protein, dýňová semínka 1 %, lněná semínka, celulóza, minerální látky (včetně mořské soli 0,7 %), rozmarýn 0,2 %, borůvky 0,2 %, kurkuma 0,2 %.
Doplňkové látky (na 1 kg): Vitamin A 20 000 IU, Vitamin D3 1,750 IU, Vitamin E 350 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 150 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 3,5 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg, železo (jako síran železnatý, monohydrát) 75 mg, mangan (jako síran manganatý, monohydrát) 7,5 mg, taurin 300 mg, DL-methionin 3,200 mg, L-karnitin 300 mg.

Doporučené dávkování viz tabulka. Denní množství krmiva přizpůsobte věku, aktivitě, prostředí a kondici pejska. Skladujte na suchém a chladném místě. Pejskovi zajistěte neustálý přístup k čisté čerstvé vodě

 

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×