Kód: QC1ZPK120EN

Qchefs

Dentální vločky s aktivním uhlím Qchefs

Varianty produktu

Hmotnost (g)

210 Kč

skladem

Dentální vločky s aktivním uhlím Qchefs

Popis produktu

Dentální vločky s BIO aktivním uhlím QCHEFS jsou zdravý přírodní lízací pamlsek pro psy, který působí proti zápachu z tlamy, tvorbě zubního kamene a přispívá k vyvážené ústní flóře a detoxikaci trávicího traktu. Je vhodný i pro citlivé nebo nemocné mazlíčky.

Mléčné peptidy a kokosový olej působí v ústní dutině antibakteriálně a potlačují tvorbu zubního plaku, z nějž se formuje zubní kámen.

Aktivní uhlí v BIO kvalitě na sebe váže metabolity těchto bakterií a příznivě působí v trávicím traktu. Vyrovnává pH, detoxikuje a snižuje nadýmání.

Pivovarské kvasnice, tvaroh a rýže nejen podporují zdravé trávení, ale jsou také přírodním zdrojem vitamínů B, zinku, hořčíku a mědi pro skvělou kondici vašeho mazlíčka.

  • dentální vločky s BIO aktivním uhlím
  • neobsahuje laktózu
  • pro denní péči o zuby: 1-3 lžičky dle velikosti pejska po večerním krmení
  • proti zubnímu kameni: uvedená dávka ráno a večer (po krmení) po dobu 6 týdnů
  • TIP: vytvořte z vloček lízací pastu smícháním s vodou, jogurtem nebo kokosovým olejem

Složení: mléčné produkty (20% tvaroh), BIO aktivní uhlí 20%, kokosový olej 20%, rýže, rostlin. glycerin, řepkový olej, pivovarské kvasnice.

Analytické údaje: hrubý protein 30,5%, hrubý tuk 16,3%, hrubá vláknina 4,8%, hrubý popel 2,75%. Doplňkové látky: vit. B3 0,7 mg/100g, vit. B5 0,23 mg/100g, vit. B6 0,07 mg/100g, vit. B9 17,1 mg/100g, zinek 23 mg/kg, hořčík 330 mg/kg, měď 1,4 mg/kg.

Nepodávejte současně s léčivy, případně konzultujte s veterinářem, s jakým časovým odstupem od podání léků pamlsek podávat. Černé zbarvení stolice aktivním uhlím je při podávání přirozené.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×