Kód: NSDR

Always Your Friend

AYF Šampón s koloidním stříbrem

Varianty produktu

Objem (ml)

985 Kč

skladem

AYF Šampón s koloidním stříbrem

Popis produktu

Konečně jsme našli antibakteriální šampón pro pejsky, který pokožku nevysušuje.
Řada DERMA REVITALIZE od Always Your Friend obsahuje koloidní stříbro s antibakteriálním a antimykotickým účinkem a efektivně bojuje proti patogenům, které působí nejčastější psí kožní neduhy.
Bentonitový jíl, známý svou schopností absorpce, díky níž pokožku aktivně čistí, zklidňuje a snižuje podráždění a svědivost. Zároveň je šampón obohacen o aloe vera pro hydrataci, vyživující extra panenský olivový olej, zklidňující extrakt z vrbové kůry, výtažky z máty peprné a marocké máty, které stimulují krevní oběh ve folikulech a stimulují tak růst a regeneraci srsti, tea tree olej a vitamín E, přirozený antioxidant.
Koupelí tak tak nejen eliminujete mikroby, ale zároveň pokožku i srst mazlíčka podpoříte v procesu regenerace a obnovy rovnováhy.

Doporučujeme při řešení nepříjemného zápachu mazlíčka, kožních projevech alergií, podráždění pokožky po bodnutí hmyzem, zvýšené drbavosti, povrchových projevech zánětů v meziprstí, kožních záhybech a při hot spotech.
Jemné nedráždivé složení umožňuje i časté používání.

Jak šampón používat: Před použitím protřepte. Lze ředit 1:10 nebo používat neředěný. Srst dobře navlhčete, naneste šampón a jemně ale důsledně vmasírujte. Opláchněte a postup opakujte. Nakonec pejska důkladně opláchněte vlažnou vodou a osušte.

Pro následnou denní péči o postižená místa doporučujeme použití Aktivačního séra DERMA REVITALIZE s koloidním stříbrem.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×