Kód: 92349

Arava

Antiparazitní pipety 26-50 kg Arava

745 Kč

skladem

Antiparazitní pipety 26-50 kg Arava

Popis produktu

Antiparazitní přírodní pipeta ARAVA bez PESTICIDŮ, chránící pejsky od 26 do 50 kg před klíšťaty a blechami vysokou koncentrací esenciálních bylinných olejů s repelentním účinkem a poskytujících rychlou úlevu v případě pokousání hmyzem: máta, skořice, citrónová tráva, hřebíček, tymián, zederach indický, eukalyptus citrónový, jalovec, šanta, řimbaba, borovice, pomerančovník hořký, routa, rozmarýn.

  • 4 x 8 ml
  • ochrana až na 4 měsíce

Návod k použití: Před použitím protřepte. Rozhrňte srst za krkem pejska a na odhalenou pokožku jemným stiskem aplikujte špičkou pipety několik kapek. Tento postup opakujte po celé délce páteře. Kapku či dvě si aplikujte na prst a vetřete pejskovi na vnitřní stranu boltců. Stejným postupem vetřete několik kapek do slabin. Pro optimální vstřebání a maximální účinek doporučujeme pejska dva dny před aplikací pipety vykoupat v šampónu ARAVA proti blechám a klíšťatům. Aplikaci opakujte každé tři až čtyři týdny. Zabraňte styku přípravku s očima. Koupe-li se pejsek často v přírodě, můžete částečné vymývání přípravku kompenzovat souběžným použitím repelentního obojku ARAVA.

Upozornění: Aplikujte na dobře větraném místě, mimo dosah osob s respiračním onemocněním. Nepoužívejte, užívá-li pes antibiotika nebo steroidy. U pejsků citlivých, alergických nebo s bílou srstí nejdříve aplikujte jen malé množství přípravku na jedno místo pro vyloučení citlivosti. V případě zasažení očí je vypláchněte proudem čisté studené vody. Pokud podráždění trvá, vyhledejte veterináře. Pro maximální účinek doporučujeme ošetřit nejen pejska, ale použít vhodné přípravky i v prostředí, v němž se pohybuje.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×