Kód: 92219

Arava

Antiparazitní pipety 10-25 kg Arava

715 Kč

skladem

Antiparazitní pipety 10-25 kg Arava

Popis produktu

Repelentní přírodní pipety ARAVA bez PESTICIDŮ pro pejsky od 10 do 25 kg. Balení 4 x 6 ml (až na čtyři měsíce).
Pipety obsahují vysokou koncentraci esenciálních rostlinných olejů olejů z bylin, kterým příroda vytvořila účinnou přirozenou ochranu před hmyzem, zejména klíšťaty a blechami. Přípravek má repelentní účinek a navíc poskytuje rychlou úlevu v případě pokousání hmyzem.
Obsahuje esenciální oleje z máty, skořice, citrónové trávy, hřebíčku, tymiánu, zederachu indického, eukalyptu citrónového, jalovce, šanty, řimbaby, borovice, pomerančovníku hořkého, routy a rozmarýnu.

 Návod k použití: Před použitím protřepte. Rozhrňte srst za krkem pejska a na odhalenou pokožku jemným stiskem aplikujte špičkou pipety několik kapek. Tento postup opakujte po celé délce páteře. Kapku či dvě si aplikujte na prst a vetřete pejskovi na vnitřní stranu boltců. Stejným postupem vetřete několik kapek do slabin. Pro optimální vstřebání a maximální účinek doporučujeme pejska dva dny před aplikací pipety vykoupat v šampónu ARAVA proti blechám a klíšťatům. Aplikaci opakujte každé tři až čtyři týdny. Zabraňte styku přípravku s očima. Koupe-li se pejsek často v přírodě, můžete částečné vymývání přípravku kompenzovat souběžným použitím repelentního obojku ARAVA.

Upozornění: Aplikujte na dobře větraném místě, mimo dosah osob s respiračním onemocněním. Nepoužívejte, užívá-li pes antibiotika nebo steroidy. U pejsků citlivých, alergických nebo s bílou srstí nejdříve aplikujte jen malé množství přípravku na jedno místo pro vyloučení citlivosti. V případě zasažení očí je vypláchněte proudem čisté studené vody. Pokud podráždění trvá, vyhledejte veterináře. Pro maximální účinek doporučujeme ošetřit nejen pejska, ale použít vhodné přípravky i v prostředí, v němž se pohybuje.

Získejte přehled o novinkách

Psí blog

Další články

Rychlý nákup

×